Skip to content

Czym jest HGH FRAG 176-191

Fragment 176-191 jest tak naprawdę zmodyfikowaną formą aminokwasu 176-191 polipeptydu GH. HGH Frag 176-191 to idealny agent, który ma wiele funkcji.

Odkryto, że działanie redukujące tłuszcz wydaje się sterowane przez mały obszar w pobliżu jednego końca cząsteczki hormonu wzrostu. Fragment stanowi ledwie dziesięć procent całkowitej wielkości cząsteczki GH i co najważniejsze nie ma wpływu na poziom insuliny. Peptyd reguluje metabolizm tłuszczów, promując spalanie tkanki tłuszczowej ponad 12,5 krotnie bardziej niż klasyczny hormon wzrostu, będąc jednocześnie o wiele bezpieczniejszy w użytkowaniu.

Spalanie tłuszczu odbywa się przez stymulowanie lipolizy, czyli rozkład tłuszczu i hamowanie lipogenezy, co oznacza przekształcanie nielotnych materiałów żywnościowych w tłuszcz w organizmie.

W przeciwieństwie do wszystkich innych dostępnych na rynku spalaczy tłuszczu, nie występują tu najbardziej popularnie skutki uboczne, mianowicie: niepokój, wzmożone łaknienie, wahania nastrojów, rozdrażnienie.

HGH Fragment 176-191 to idealny środek promujący utratę tkanki tłuszczowej, poprawia syntezę białek, powoduje wzrost gęstości kośćca, oraz może poprawiać jakość snu.Środek występuje w postaci liofilizowanego proszku. Należy rozcieńczyć go w odpowiedniej ilości soli fizjologicznej lub wody bakteriostatycznej, a następnie delikatnie „rolować” w dłoniach.

Nierozcieńczoną fiolkę z proszkiem należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.

Natomiast po dodaniu soli fizjologicznej lub wody bakteriostatycznej do fiolki, trzymamy ją w lodówce (przedział temperatur od 3 do 6 stopni Celsiusa).

GH Fragment 176-191 można stosować iniekcyjnie (poprzez iniekcje podskórną) oraz oralnie lub donosowo (za pomocą atomizera). Nie ma większego znaczenia, która metoda aplikacji zostanie wybrana, gdyż substancja przyswaja się podobnie w obu przypadkach.

Aby czerpać korzyści z użycia środka należy przyjmować dawkę co najmniej 200mcg/dobę, rozbitą na dwie równe porcję. Dawkę możemy zwiększyć do 500mcg/dobę. Fragment najlepiej stosować z dala od posiłków (wyjątkiem są nieduże posiłki wyłącznie białkowe). Zaleca się użycie pierwszej dawki rano na czczo, a kolejnej np. przed wysiłkiem aerobowym. Po każdym zastosowaniu Fragmentu najlepiej będzie wykonywać jak najwięcej ruchu (trening, praca, spacer)GH Fragment 176-191 jest jednym z najbezpieczniejszych spalaczy tłuszczu dostępnych na rynku. Mimo wszystko mogą wystąpić pewne skutki uboczne.
Mowa tutaj o typowym dla stosowania iniekcyjnego zaczerwienieniu w miejscu iniekcji. Niekiedy może wystąpić senność lub uczucie zmęczenia.

Szczególną ostrożność powinny zachować osoby zmagające się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, niewydolnością serca oraz problemami z ciśnieniem krwi.
Stosowanie peptydu jest niewskazane również przy wszelkich chorobach nowotworowych. Przy pozostałych przypadkach chorób, oraz przy pojawieniu się skutków ubocznych należy niezwłocznie skontaktować się ze specjalistą.

Stosując GH Fragment 176-191 należy zwracać uwagę na pochodzenie oraz dostępność badań i certyfikatów danego środka.

Sprawdź inne artykuły