Skip to content

BPC 157 NA KACA, JELITA, TRAWIENIE?

BPC 157 czyli BODY PROTECTIVE COMPOUND jest coraz to bardziej popularnym środkiem, który mógłby być użyty do regeneracji urazów, ran skóry oraz złamań. Co więcej, substancja jest w stanie również wpływać pozytywnie na układ pokarmowy.Peptyd działa najlepiej, gdy podany jest w okolicy urazu, oznacza to, że kontuzja danego stawu powinna być zaleczana poprzez ostrzykiwanie okolicy w której została zlokalizowana. Przeważnie wykonuje się to strzykawką insulinową, wprowadzając substancję pod skórę.

Taki zabieg świetnie sprawdza się przy kontuzjach oraz urazach, jednak co w przypadku gdy chcemy zająć się naszym przewodem pokarmowym?

BPC-157 zostało wyizolowane z soku żołądkowego, tak więc świetnie poradzi sobie w łagodzeniu wszelkich objawów związanych z pracą żołądka, wrzodami, nadżerkami w śluzówce żołądka oraz jelit – oczywiście tak mówią badania.

Istnieje metoda stosowania BPC-157 donosowo, wykorzystując butelkę z atomizerem. Aby wykonać roztwór do atomizera użytkownicy (podejmujący ryzyko testów na własną rękę) rozpuszczają sól peptydową w soli fizjologicznej. Następnie należy przeliczyć jaką dawkę substancji dozuje jedno psiknięcie atomizera i już można stosować produkt. Ze względu na to, że BPC-157 działa miejscowo, podanie w atomizerze donosowym będzie świetnym sposobem aby oddziaływać na układ pokarmowy i żołądek.

Ciekawą sprawą, którą zgłasza coraz więcej użytkowników podejmujących ryzyko stosowania peptydu, jest fakt radzenia sobie BPC-157 z syndromem dnia następnego czyli KACEM. Podanie BPC-157, we wspominanym wcześniej atomizerze donosowym może wyeliminować lub złagodzić niepożądane objawy nadużycia alkoholu.
Według opinii, wystarcza 150-200mcg przed rozpoczęciem spożycia alkoholu oraz podobna dawka po skończeniu (niektórzy zażywali trzecią, podobną dawkę w trakcie picia).

Podsumowując, BPC-157 ma bardzo szerokie spektrum zastosowań. Według raportów niektórych osób, oprócz korzyści w regeneracji urazów skóry, stawów oraz złamań można by wykorzystać BPC w celu regeneracji przewodu pokarmowego, a nawet łagodzenie objawów kaca!

Oczywiście wszystkie opisywane działania na ludziach zostały zaczerpnięte z  badań na zwierzętach oraz opinii anonimowych użytkowników, ryzykowali oni stosowaniem produktu, który nie jest oficjalnie przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Sprawdź inne artykuły