Skip to content

BioWell oficjalnym partnerem NPC Polska & IFBB Polska

BioWell jest jedną z nielicznych marek produkujących najwyższej jakości produkty peptydy wspierające sportowców takie jak BPC 157, TB 500 czy EPITALON. Nasza firma od początku swojej działalności daje wsparcie polskim sportowcom, dlatego teraz dołącza do grona oficjalnych partnerów i sponsorów tak renomowanych imprez, jak zawody NPC Polska & IFBB Polska.

NPC Polska & IFBB Polska – dlaczego je wspieramy?

 

Kulturystyka w Polsce plasuje się na bardzo wysokim poziomie. Wielu naszych reprezentantów rywalizuje ze światowej klasy sportowcami. Co roku w Polsce odbywa się kilka festiwali sportów sylwetkowych, wyłaniających najlepszych zawodników. Jednak to eventy NPC Polska i IFBB Polska gromadzą wokół siebie profesjonalistów, których pragniemy wspierać. Dzieje się tak z prostej przyczyny – sposób organizacji zawodów, a także wieloletnie doświadczenie ich pomysłodawców sprawia, że warto być częścią tej sportowej rodziny. Szczególnie że wielu zawodników korzysta z naszych produktów, mimo że peptydy w Polsce, nie są jeszcze tak popularne. Dlatego jesteśmy nie tylko partnerem tych wydarzeń, ale również sponsorem nagród dla laureatów. Wiemy, że staną się one dodatkowym czynnikiem motywującym w walce o tak prestiżowe tytuły kulturystyczne.

BioWell – peptydy z potwierdzoną skutecznością

Peptydy, a także inne produkty, które tworzymy, pomagają w osiągnięciu najlepszych wyników głównie za sprawą ich skuteczności. Na bieżąco weryfikujemy ich jakość z pomocą niezależnego polskiego laboratorium. To w nim nasze substancje poddawane są wnikliwym, obiektywnym testom, które powtarzamy także na nas samych. Wiedząc, że są one w pełni bezpieczne, korzystamy z ich niesamowitego działania. Dzięki nim zarówno wspierani przez nas sportowcy, jak i my sami możemy liczyć m.in. na zdrową opaleniznę przed zawodami, szybszą regenerację, redukcję tkanki tłuszczowej. Peptydy BioWell to substancje, których kulturystyka w Polsce, z pewnością potrzebuje. Stąd też możemy stawiać się na równi z organizatorami eventów NPC Polska & IFBB Polska propagujących zdrowy styl życia w najlepszym wydaniu.

Sprawdź inne artykuły